Sylwester w okolicach Łodzi? Przeżyj ostatnią noc w roku z Góralską Bacówką.

Sylwester na sali w Łodzi

Przeżyjcie szampańską noc pełną atrakcji. Zapraszamy do Bacówki na wyjątkowy bal sylwestrowy! Organizujemy niezapomniane imprezy okolicznościowe oraz przyjęcia dla 50 czy nawet 250 osób. Zapewniamy niepowtarzalny góralski klimat i zabawę do białego rana.
Poczujcie magię góralskiej gościnności i spróbujcie smacznej strawy w samym centrum Polski. Bacówka to wyjątkowa sala na Sylwestra w góralskim stylu z bogatą ofertą gastronomiczną. Nasze potrawy przygotowujemy według tradycyjnych przepisów. Żeberka w miodzie, kurczak w żurawinie, czy polędwiczki po podhalańsku to tylko niektóre z naszych wykwintnych specjałów.
Chcecie, by Wasz sylwester na sali był niezapomnianym przeżyciem? W naszej wybudowanej w stylu podhalańskim Bacówce poczujecie się jak w samym sercu gór! Do dyspozycji naszych gości oddajemy: wnętrza w góralskim stylu, dwa piękne ogrody plenerowe, klimatyczny kominek i duży parking. Obsługa w góralskich strojach robi prawdziwą furorę wśród naszych gości. Zapraszamy na pełne emocji powitanie Nowego Roku w wyjątkowej oprawie.

Nie może Cię zabraknąć.

Sala na sylwestra – przeżyj to z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasz zaciszny i pełen atrakcji pomysł na spędzenie sylwestra w okolicy Łodzi, czekamy właśnie na Was. Zadzwoń lub napisz 609 530 202 lub 603 950 983 i spotkajmy się w Bacówce.

Dołącz do Nas na Facebooku i sprawdź co nowego w góralskiej, łódzkiej chacie.