Chrzciny w okolicach Łodzi?
Przeżyj te wyjątkowe chwile z Góralską Bacówką.

Organizacja chrzcin w Łodzi

Chrzest dziecka to okazja do uroczystego spotkania w gronie rodziny. Dzięki naszemu klimatycznemu lokalowi, Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak w góralskiej chacie. Gustownie zaprojektowane wnętrza w Podhalańskim stylu łączy w sobie piękno naturalnego drewna i niepowtarzalny, góralski klimat.
Jest to idealne miejsce na imprezy rodzinne i okolicznościowe takie jak chrzest i pierwsza komunia święta Twojego dziecka. Podczas tej wyjątkowej uroczystości, ustalamy wspólnie menu.
Twoje podniebienie będą pieścić nasze wyśmienite potrawy według tradycyjnych przepisów; Żeberka w miodzie, kurczak w żurawinie, czy polędwiczki po podhalańsku to tylko niektóre z naszych wykwintnych specjałów. Poczuj magie góralskiej gościnności i smacznej strawy w samym centrum Polski. Bacówka spełni różnorodne oczekiwania, państwa jak i najmłodszych biesiadników. Do dyspozycji gości: wnętrza zaprojektowane na Podhalu, dwa piękne ogrody plenerowe, klimatyczny kominek i duży parking. Obsługa w góralskich strojach robi prawdziwą furorę wśród naszych gości.

Zapraszamy Ciebie, Twoją rodzinę, oraz przyjaciół, na pełne radosnych chwil chrzciny w góralskim stylu.

Sala na chrzciny

Jeżeli zainteresowała Cię nasz zaciszny i pełen atrakcji pomysł na organizację chrzcin w okolicy Łodzi, czekamy właśnie na Was. Zadzwoń lub napisz 609 530 202 lub 603 950 983 i spotkajmy się w Bacówce.

Dołącz do Nas na Facebooku i sprawdź co nowego w góralskiej, łódzkiej chacie.