Sylwester w okolicach Łodzi?
Przeżyj ostatnią noc w roku z Góralską Bacówką.

Sylwester na sali w Łodzi

Przeżyj szampańską noc pełną atrakcji, aż do samego rana. Dzięki naszemu klimatycznemu lokalowi poczujesz się jak w góralskiej chacie. Bacówka to idealne miejsce na wszelakiego rodzaju imprezy oraz niezapomnianą noc sylwestrową. Organizujemy imprezy dla 50 czy nawet 250 osób.
Twoje podniebienie będą pieścić nasze wyśmienite potrawy według tradycyjnych przepisów; Żeberka w miodzie, kurczak w żurawinie, czy polędwiczki po podhalańsku to tylko niektóre z naszych wykwintnych specjałów. Poczuj magie góralskiej gościnności i smacznej strawy w samym centrum Polski. Przeżyj niesamowitego Sylwestra w góralskim stylu w naszej wybudowanej z drewna sali, co dodatkowo nadaje wnętrzu góralski urok.
Do dyspozycji gości: wnętrza zaprojektowane na Podhalu, dwa piękne ogrody plenerowe, klimatyczny kominek i duży parking. Obsługa w góralskich strojach robi prawdziwą furorę wśród naszych gości.
Zapraszamy Ciebie, Twoją rodzinę, oraz przyjaciół, na pełne emocji powitanie Nowego Roku i nie tylko. Każda wizyta w naszym lokalu to wyjątkowe wydarzenie.

Nie może Cię zabraknąć.

Sala na sylwestra – przeżyj to z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasz zaciszny i pełen atrakcji pomysł na spędzenie sylwestra w okolicy Łodzi, czekamy właśnie na Was. Zadzwoń lub napisz 609 530 202 lub 603 950 983 i spotkajmy się w Bacówce.

Dołącz do Nas na Facebooku i sprawdź co nowego w góralskiej, łódzkiej chacie.